Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Classes
it: Classi
