Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah
