Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: API Keys
lv: API atslēgas
