Parse CRUD (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Classes
nl: Klassen

en: Parse
nl: Verwerken

en: API URL
nl: API-URL

en: App ID
nl: App-ID
