Parse CRUD (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals
