Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط
