Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு
