Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Classes
tr: Sınıflar

en: API Keys
tr: API anahtarları
