Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Classes
uk: Класи

en: Parse
uk: Проаналізувати

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми
