Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Options
hi: विकल्प

en: First term
hi: पहला टऱम
