Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Options
es: Opciones

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Metadata
es: Meta datos

en: Debug
es: Depurar

en: First term
es: Primer término
