Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: First term
fr: Premier terme
