Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: First term
hu: Első kifejezés
