Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Statistics
it: Statistiche

en: Options
it: Opzioni

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: First term
it: Primo termine
