Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
