Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Options
nl: Opties

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: First term
nl: Eerste term
