Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Options
pl: Opcje

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Metadata
pl: Metadane

en: Debug
pl: Debugowanie

en: First term
pl: Pierwszy termin
