Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Options
pt: Opções

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Metadata
pt: Metadados

en: Debug
pt: Depurar

en: Paths to ignore
pt: Caminhos a ignorar

en: First term
pt: Primeiro termo
