Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.41) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Options
cy: Dewisiadau

en: First term
cy: Tymor cyntaf
