Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.41) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Statistics
de: Statistiken

en: Options
de: Optionen

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Metadata
de: Metadaten

en: Debug
de: Debuggen

en: First term
de: Erste Bedingung
