Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.41) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Statistics
ja: 統計

en: Options
ja: オプション

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Debug
ja: デバッグ

en: First term
ja: 1番目の用語
