Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.41) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Statistics
lv: Statistika

en: Options
lv: Iespējas

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: First term
lv: Pirmais termins
