Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.41) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Options
oc: Opcions

en: Debug
oc: Depuracion

en: First term
oc: Primièr tèrme
