Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Options
ca: Opcions

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Debug
ca: Depuració

en: First term
ca: Primer terme
