Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Statistics
da: Statistik

en: Options
da: Valg

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: First term
da: Første ord
