Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Statistics
hr: Statistike

en: Options
hr: Opcije

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: First term
hr: Prvi pojam
