Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: First term
km: ​ពាក្យ​ទីមួយ
