Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Statistics
no: Statistikk

en: Options
no: Valg

en: Debug
no: Feilsøk

en: First term
no: Første term
