Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Statistics
sl: Statistika

en: Options
sl: Možnosti

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: First term
sl: Prvi termin
