Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.51) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: First term
vi: Từ liệu đầu tiên
