Parse.ly Publishing Analytics (7.x-1.41) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Statistics
th: สถิติ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: First term
th: คำศัพท์ตัวแรก
