PaRSS (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Fields
az: Sahələr

en: List type
az: Siyahı növü

en: Rows
az: Sıralar

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin
