PaRSS (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Date format
da: Datoformat

en: Fields
da: Felter

en: List type
da: Listetype

en: Rows
da: Rækker

en: Show descriptions
da: Vis beskrivelser
