PaRSS (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Date format
de: Datumsformat

en: Fields
de: Felder

en: List type
de: Listen-Typ

en: Rows
de: Zeilen

en: Show descriptions
de: Beschreibungen anzeigen
