PaRSS (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Fields
el: Πεδία

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Rows
el: Γραμμές

en: Show descriptions
el: Εμφάνιση περιγραφών
