PaRSS (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Date format
eu: Data formatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Rows
eu: Lerroak

en: Show descriptions
eu: Erakutsi deskribapenak
