PaRSS (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Fields
fi: Kentät

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Rows
fi: Rivejä

en: Show descriptions
fi: Näytä kuvaukset
