PaRSS (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Date format
gl: Formato de data

en: Fields
gl: Campos

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Rows
gl: Filas

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións
