PaRSS (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Fields
he: שדות

en: List type
he: סוג רשימה

en: Rows
he: שורות

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים
