PaRSS (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Fields
hr: Polja

en: List type
hr: Tip liste

en: Rows
hr: Redovi

en: Show descriptions
hr: Prikaži opise
