PaRSS (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Date format
id: Format tanggal

en: Fields
id: Bidang isian

en: List type
id: Jenis daftar

en: Rows
id: Baris

en: Show descriptions
id: Tampilkan keterangan
