PaRSS (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Fields
jv: Field

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Rows
jv: Baris

en: Show descriptions
jv: Tampilna katrangané
