PaRSS (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Fields
lv: Lauki

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Rows
lv: Rindas

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus
