PaRSS (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ru: Формат даты

en: Fields
ru: Поля

en: List type
ru: Тип списка

en: Rows
ru: Строки

en: Show descriptions
ru: Показать описания
