PaRSS (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Date format
sv: Datumformat

en: Fields
sv: Fält

en: List type
sv: Typ av lista

en: Rows
sv: Rader

en: Show descriptions
sv: Visa beskrivningar
