PaRSS (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Fields
tr: Alanlar

en: List type
tr: Liste tipi

en: Rows
tr: Satırlar

en: Show descriptions
tr: Açıklamaları göster
