PaRSS (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ca: Format de la data

en: Fields
ca: Camps

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Rows
ca: Files

en: Show descriptions
ca: Mostra les descripcions
