PaRSS (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Date format
cs: Formát data

en: Fields
cs: Pole

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Rows
cs: Řádky

en: Show descriptions
cs: Zobrazit popisy
