PaRSS (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Fields
et: Väljad

en: List type
et: Loendi liik

en: Rows
et: Ridu

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi
