PaRSS (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fr: Format de date

en: Fields
fr: Champs

en: List type
fr: Type de liste

en: Rows
fr: Rangées

en: Show descriptions
fr: Afficher les descriptions
